Carbonové kuličky - S Aktivním uhlím 150 g

Vařené masové kuličky s obsahem Aktivního uhlí, které i při malém dávkování působí velmi pozitivně a ozdravně na celé zažívací ústrojí psa.  Jsou vhodné nejen jako pamlsek, ale také jako odměňa při výcviku psů. Černé Aktivní Biouhlí - Carbon je v současnosti nejnovějším trendem v oblasti zdravé výživy zvířat a to jak v prevenci, tak i při akutních trávicích potížích.

  • Vyrobeno v Česku.
  • Bez lepku, drůbežího masa a umělých dochucovadel.
  • Praktický, recyklovatelný sáček.
  • Velikost pamlsku 12 mm.
Skladem
149 Kč
Kategorie: Pamlsky
Složení: Jehněčí moučka, Hovězí moučka, Sladkovodní rybí moučka, Pivovarské kvasnice, Rýžová mouka, Vepřová moučka, Játrový protein, Pohanková mouka, Sušená vejce, Biochar - aktivní černé uhlí, Hnědá mořská řasa Kelpa, Zelená mořská řasa Caulerpa.
#sizes_table#: hidden
Velikost pamlsku: 12 mm
PRODUKTOVA FOTKA
Novinka

POPIS PRODUKTU

Vařené masové kuličky s obsahem Aktivního uhlí, které i při malém dávkování působí velmi pozitivně a ozdravně na celé zažívací ústrojí psa.  Jsou vhodné nejen jako pamlsek, ale také jako odměňa při výcviku psů. Černé Aktivní Biouhlí - Carbon je v současnosti nejnovějším trendem v oblasti zdravé výživy zvířat a to jak v prevenci, tak i při akutních trávicích potížích. Výrobek je v podobě měkkých mini kuliček o průměru 12 mm, s vysokou chutností pro psa - černé uhlí nesnižuje původní chuť masa. Psi jej přijímají i ve stresu nebo nepříznivých podmínkách. Psa odmění, ale nezasytí ani při častém podávání. Kuličky nemastí a tak se dají nosit v kapse.

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva:  Hrubý protein - 34,5 %, Hrubý tuk - 4,6 %, Hrubá vláknina - 4,7 %, Hrubý popel - 8,5 %, Vlhkost - 18 %, Carbon / uhlík - 10 %, Škrob - 16 %, Vápník - 1,5 %, Fosfor - 1,3 %, NaCl - 0,06 %, Jód - 10,2 mg.

Pamlsek pro psy, kteří musí mít přístup k čerstvé vodě.

Není určeno pro lidskou spotřebu.

Skladujte v suchu a chladu a spotřebujte do 3 měsíců od data výroby.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Zpět do obchodu