O nás

Vítejte u Dolce Hafana!

V naší dílně je každý doplněk pro vašeho pejska pečlivě ručně vyráběn s možností vlastní konfigurace, přizpůsoben přesně vašim preferencím a potřebám. Jsme průkopníci používání Biothane popruhů v Česku a jsme hrdí, že jsme přinesli na trh tento úžasný materiál, který je jako stvořený pro svět chovatelských potřeb.

Když jsme v roce 2020 začínali, naším cílem bylo poskytnout naší smečce funkční a snadno udržovatelné vybavení, které zároveň vypadá skvěle. V té době jsme si všimli mezery na trhu, pokud jde o estetiku produktů a jejich řemeslného zpracování. Proto jsme si stanovili za cíl, že 100% funkční obojek a vodítko může být zároveň stylovým doplňkem.

PhotoRoom_20201024_153509

Naše první obojky.

 

V roce 2020 jsme také objevili možnost digitálního tisku, který dobře funguje s Biothane popruhy. Potisk je odolný a zachovává přirozené vlastnosti Biothane, protože je dále jednoduše omyvatelný a bezúdržbový. Na trh jsme tak tím dodali opravdu originální, personalizované kousky do psího šatníku. 

psina

Digitální potisk a originální návrhy.

 

V roce 2021 jsme navázali první spolupráci s DOGG, milovníky psů a poskytovateli kvalitních chovatelských potřeb v Praze. I přestože jsme byli relativně mladou značkou, dostali jsme příležitost a společně jsme vytvořili naši první kolekci obojků a vodítek. Aktuální kolekci můžete pořídit v nádherných prostorách Holešovické tržnice nebo na webu.

 

DOGG-logo-web-2022

 

V roce 2021 jsme také poprvé zařadili ručně ražené známky do naší nabídky. Ruční ražení je meditativní činnost, při které musí být tvůrce neuvěřitelně precizní a soustředěný. Ručně ražená známka slouží jako individuální podpis každého psího obojku, který mu dodává jedinečný a osobní dotek.

rucni razeni znamek

Proces ručního ražení známek.

 

Konec roku 2023 byl ve znamení barev a nové spolupráce s další českou značkou, Pura VidaKde se spojil nejen náš barevný vesmír, ale i kreativní nápady a daly za vznik zcela novým produktům. Tyto produkty představují harmonické spojení funkčnosti s estetikou, který je vždy na prvním místě v naší filozofii. Více o naší spolupráci si můžete přečíst na tomto odkaze.

 

Zpět do obchodu