Tuhý šampon pro psy

Přírodní tuhý šampon pro psy s nimbovým a mandlovým olejem pro jemnou a dokonale čistou srst v praktické dóze. Šampon obsahuje éterické oleje cedru, citronely, a citronové trávy, které přirozeně odpuzují hmyz a parazity. Lesk srsti dodají mořské řasy spirulina, chlorela a prášek z vojtěšky, bohaté na minerály a antioxidanty.

  • 100% přírodní složení.
  • Mýdlo krásně pění i ve studené vodě a je zcela odbouratelné v přírodě. Možnost použití v řece nebo rybníce.
  • Neobsahuje žádné konzervanty ani jinou škodlivou chemii.
  • Odpuzuje hmyz a zabíjí parazity.
  • Jedná se o veterinární přípravek vyrobený v Česku.
Skladem
299 Kč
Kategorie: Kosmetika
Velikost balení: 50 g
Složení: kokosový olej, řepkový olej, voda, slunečnicový olej, bambucké máslo, nimbový olej, ricinový olej, mandlový olej, zelený jíl, ovesné hedvábí, EO citronela, citronová tráva a cedr, spirulina, chlorela a vojtěška
#sizes_table#: hidden

POPIS PRODUKTU

Použití: Mýdlem stačí párkrát přejet po srsti pejska a následně rozmydlit po celém těle. Dávejte pozor ať se nedostane do očí. Mýdlo krásně pění i ve studené vodě a je zcela odbouratelné v přírodě. Můžete jej tedy použít i v létě u rybníka. Neobsahuje žádné konzervanty ani jinou škodlivou chemii.

Tip: Pro lepší efekt a jemnější srst můžete použít oplach jablečným octem místo "kondicionéru". Neutralizuje Ph pokožky, má blahodárné a antibakteriální účinky na pokožku a zjemní srst. Oplach spláchněte vodou. Po spláchnutí nebude ocet vůbec cítit ze srsti pejska.

Ingredience: Sodium Cocoate, Sodium Canolate, Aqua, Sodium Sunflowerseedate, Sodium Shea Butterate, Sodium Neemate, Sodium Castorate, Sodium Sweet Almondate, Montmorillonite, Avena Sativa Kernel Flour, Cymbopogon Winterianus Oil, Cymbopogon Shoenanthus Oil, Cedrus Deodars Wood Oil, Spirulina Platens Powder, Chlorella Vulgaris powder, Medicago Sativa Seed Extract.

Složení: kokosový olej, řepkový olej, voda, slunečnicový olej, bambucké máslo, nimbový olej, ricinový olej, mandlový olej, zelený jíl, ovesné hedvábí, EO citronela, citronová tráva a cedr, spirulina, chlorela a vojtěška.

Jedná se o veterinární přípravek. Číslo schválení: 305-21/C

 

Zpět do obchodu