Longer lízací podložka pro psa - růžová

Lízací podložka pro psa přináší nový způsob, jak podávat jídlo a pamlsky a u toho zabavit psí chlupáče. Zapojte kreativitu a připravte pejskovi zábavu z konzervy, granulí nebo jogurtu.

  • PROTI NUDĚ A ÚZKOSTI
  • TRÉNINKOVÁ POMŮCKA
  • ZLEPŠUJE TRÁVENÍ
Skladem
279 Kč
Kategorie: Hračky
Velikost: 21 cm
#sizes_table#: hidden
Longer lízací podložka  pro psa - růžová
Novinka

Lízací podložka má mnoho silikonových přísavek, proto skvěle drží na hladkém povrchu, což oceníte při koupání, stříhání drápků nebo jiném neoblíbeném ošetřování. Je skvělá jako zpomalovač jedení či pro zábavnou lízací hru, v létě jí můžete zamrazit i s dobrotami a dopřát tak pejskovi mlsné ochlazení. Podložka je vyrobená ze 100% potravinářského silikonu.

Proč se psi olizují? Olizování má jednak uklidňující účinek, protože se při něm u psů uvolňují endorfiny, ale také odvádí pozornost od stresující činnosti. Mnoho psů ze stresu, nudy nebo pocitu osamění trpí nežádoucím olizováním. Pomocí lízací podložky jej můžete tohoto nežádoucího a někdy až sebedestruktivního zlozvyku krásně zbavit.

Účelem lízacích podložek je také snížit hltání a následné nadýmání, snížit riziko torze (přetočení) žaludku a jiných trávicích obtíží (nadýmání), udělat z krmení zábavu a delším jedením poskytnout pejskovi větší pocit sytosti.

Lízání má také velmi dobrý vliv na tvorbu slin, které pomáhají chránit zuby a dásně vašeho mazlíčka. Olizování nerovného povrchu podložky napomáhá odstranit i zbytky jídla způsobující zápach z jazyka vašeho psího kamaráda.

Jak lízací podložku používat?

Při ošetřování, koupání, fénování...:
Přilepte podložku na hladký povrch, ve sprchovém koutě na dlaždice, sklo nebo na vanu a potřete oblíbenou svačinou, např. paštikou, masem z konzervy, játrovou pastou nebo arašídovým máslem. Nechte pejska olizovat zatímco se o něj staráte.

Jako zpomalovací misku:
Položte lízací podložku na podlahu, pokud je dostatečně hladká, přimáčkněte jí, aby se přísavky přichytily k podlaze a podložka neklouzala. Pak nandejte cokoliv, čím krmíte pejska. U malých granulí funguje podložka i jako zpomalovací miska. Ideální je do podložky dávat měkčí stravu jako je BARF, konzervy, vařené jídlo nebo jen tak pro lízací zábavu arašídovou pastu pro psy, játrovou pasta nebo jogurt.

Výhody lízací podložky:

- zábavná pro všechny psy
- uklidňuje a pomáhá vyplavovat endorfiny
- odvádí pozornost od stresující činnosti
- zpomaluje jedení a působí pozitivně na trávení
- vyrobená ze 100% potravinářského silikonu
- má 49 přísavek na spodní straně
- snadno se přilepí na hladké povrchy
- lze využít při koupání a ošetřování psa
- prolisy ve tvaru včelích pláství skvěle drží potravu a dobře se vylizují
- lze využít i jako zpomalovací misku pro malé psy
- lze mýt v myčce
- podložka je měkká, lehce jí stočíte a sbalíte na cesty

Velikost: 21 x 21 cm

Zpět do obchodu