K nákupu prémiová zubní pasta od Furnatura zdarma! Napište si o ní do poznámky :-)

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 244 hodnocení
5
231x
4
6x
3
4x
2
1x
1
2x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

M Avatar autora Monika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.12.2024
I Avatar autora Ilona S. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.12.2024
Obojky jsou naprosto úžasné, jsem z nich nadšená. Pejskům krásně padnou, materiál i spony jsou velice kvalitní. Určitě můžu jen doporučit!
J Avatar autora Jana N. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.12.2024
Kupovala jsem široký obojek a s kvalitou jsem moc spokojená. Vlastníme už přepínací vodítko, úzký obojek a několik známek. Vše vždy moc hezky zabalené a výrobky krásné a za mě rozhodně kvalitní. Překvapila mě také rychlost doručení v neděli jsem objednala a v úterý již vyzvedávala.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 20.11.2024
spokojnosť
HS Avatar autora HaFun Pet salon Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 19.11.2024
Velmi milá a vstřícná domluva. Obojky jsou překrásné, kvalitní. Doba dodání velice rychlá. Těším se, že můžu nabídnout takto kvalitní výrobek v našem salonu pro psy.
LV Avatar autora Lenka Vychterová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.11.2024
Objednala jsem set obojku a přepínacího vodítka a jsem nadšená, taková nádhera. Hlavně obojky se snadno udržují, již máme druhý a jsem naprosto spokojená. I doba dodání byla mnohem rychlejší než bylo uvedeno při objednávce, takže jsem byla velmi mile překvapena, když na mně balíček se setem čekal již po 4 dnech v Zásilkovně. Balíček byl krásně zabalen s děkovnou kartičkou... No je prostě vidět, že to děláte s láskou :). Určitě budu doporučovat dalším pejskařům v mém okolí :)
BH Avatar autora Barbora Humlerova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.10.2024
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.10.2024
+ Možnost individuální domluvy.
+ Rychlost vyřízení objednávky.

K Avatar autora Klára Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.10.2024
Bezkonkurenční obojky. Objednávali jsme již podruhé a nemá chybu, psovi obojky neskutečně sluší a praktická stránka je bezchybná. Navíc příjemný bonus pestrého výběru mňaminek. Není co vytknout, díky za Vás!
V Avatar autora Veronika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.10.2024
Nemůžu napsat jinak než PERFEKTNÍ! Objednala jsem si dva obojky a vodítko. Jsem nadšená. Ve skutečnosti jsou produkty ještě hezčí než na obrázku!
G Avatar autora Gita Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 2.9.2024
U jednotlivých vyobrazení (fotek)by měly být uvedeny jmenovitě použité barvy. Vzorník je nedostatečný pokud jde zejména o modré barvy, a pokud by jste chtěli objednat set vodítko i obojek ve stejném odstínu. Jinak vše O.K. jak změna zadání, velmi vstřícné, tak doba dodání... Jen ty barvy.....
K Avatar autora Kamila R. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.8.2024
Více jak týden jsem vybírala. V úterý dopo objednala a ve středu odpo už šla s novým vodítkem. Neskutečná rychlost. A přepínací vodítko je naprosto super. Pohodlně se nosí, špína se snadno setře, nemotá se. Rozhodně koupím znova, pokud ho pes sežere nebo ho někde zapomenu😂
A Avatar autora Alexandra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.8.2024
Absolutní spokojenost,rychlé dodání,kvalitní materiál i provedeni,a hlavně vypadá moc hezký.
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček. | 23.8.2024
Bohuzel, nerada, ale musim upozornit, ze obojek neodpovidal siri. Byl uzsi. Tim ze jsem mela personalizovany, tak reklamace nebyla uznana. Davejte si pozor a objednejte radeji sirsi verzi. Verze 1,6 je na mini plemena. Je mi to lito!
P Avatar autora Petra (Administrátor) 28.8.2024
Dobrý den, Petro, Vaše objednávka na Obojek Tactical Mini v šířce 1,6 cm (pro malá plemena psů) odpovídala zadání. Šíře obojků na našem webu jsou předem dané výrobcem Biothane popruhu, a proto Vaše reklamace nebyla uznána. Standardně bychom Vám rádi nabídli výměnu za jinou šíři obojku, která by Vašemu pejskovi více vyhovovala, ale Váš obojek byl personalizován jménem a tel. číslem. Takto zakázkově vyrobený obojek je pro nás nemožné vrátit zpátky do prodeje a nelze jej vyměnit nebo vrátit v zákonné lhůtě 14 dní.
D Avatar autora Dana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.8.2024
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.8.2024
+ Skvela komunikace, rychle dodani a krasne produkty. S obojkem a voditkem jsme velice spokojeni.
- Jedine co bych vylepsila je nejake poutko na obojku, kdyz je delsi tak to potom lehce odstava. Vyresila jsem to cernou gumickou ale poutko jako na opasku by bylo moc hezke.

N Avatar autora Natália Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.8.2024
Veľmi prijemne ma prekvapila rýchlosť vybavenia objednávky a hneď po otvorení balíku aj kvalita a krása obojku a vodítka. Ďakujeme!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.8.2024
+ Krásné zboží
+ Rychlost vyřízení

P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 5.8.2024
Obojek máme od vás už druhý a jsem s nimi moc spokojena. Dodání bylo velice rychlé. Super obchod! Jen mě mrzí, že už se nedá vybrat tip písma, u prvního ta možnost byla a písmo se mi líbilo daleko víc.
P Avatar autora Petra (Administrátor) 27.8.2024
Dobrý den, Peti, děkuji za zpětnou vazbu. Více možností stylů písem se budeme snažit vrátit v nové kolekci, kterou pro Vás chystáme! :-) Aktuálně je trochu problematické bez konfigurátoru na webu, který by umožnil náhled a kontrolu vhodného stylu písma pro obojek, tuto možnost dále nabízet. Styl potisku jsme proto ujednotili a rádi bychom, aby působil minimalisticky k jednotné reprezentaci naši značky.
A Avatar autora Alena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.8.2024
Známka pro pejska je krásná a originální, jsem moc spokojená.

Ovládací prvky výpisu

248 položek celkem
★★★★★

Pejskaři nás hodnotí 4,9 z 5 ⭐

Děkujeme za důvěru všem, kteří u nás nakupují. Každý kousek je ručně vyroben v naší malé dílně. Ceníme si každou zpětnou vazbu, recenzi či doporučení.

Přečíst všechna hodnocení
★★★★★

"Opravdu velmi rychlé dodání, máme již druhý obojek, oba dva jsou moc krásné, nádherné barvy, zpracování. Děkujeme "

— Aneta
★★★★★

"Komunikace skvělá, doručení rychlé a obojek i vodítko nejen krásné, ale i kvalitně udělané. A barvy jsou prostě boží. Opravdu moc dobrý zážitek. "

— Lucie
★★★★★

"Paráda. Opět přišlo krásné vodítko, skvělý materiál, barvy… rychlost dodání, perfektní! Moc děkuji! "

— Veronika
★★★★★

"Krásně zpracované produkty, máme obojky a vodítko, vše se krásně udržuje, je funkční a vypadá nádherně. Letos jsem vytvořila narozeninovou krabičku s mňaminami a měla velký úspěch 😊 "

— Lenka
Zobrazit všechna hodnocení